Cadem Hakkında

1990 yılı başlarında kurulan Cadem; endüstrideki tasarım, mühendislik ve ürün geliştirme ihtiyaçlarına çözüm bölümleriyle hizmet vermektedir. Pazarı geliştirici ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini zamanında karşılama, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda lider konumunu sürdürmeyi temel ilke olarak benimsemektedir. Bu ilke ile Cadem Akademi’yi hayata geçirmiştir.

Cadem Akademi Hakkında;

Pazar Araştırması, Mühendislik Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Ürün Lansmanı, Pazarlama Stratejileri konularında, kısacası “Ürün Geliştirme ve Markalaşma Süreçleri” hakkında bilgi almak ya da bilgiyi paylaşmak isteyen herkesin gerçek ve sanal ortamdaki güncel paylaşım platformudur.

Cadem Akademi; firmaların sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunmak amacı ile teori ve uygulamanın bir arada yer aldığı eğitim programları ve sektörel etkinlikler düzenlemeyi hedeflemektedir.

Kurumların en önemli kaynakları arasında yer alan çalışanlarının daha donanımlı ve sektörel gelişmeleri yakından takip edebilme yetkinliğine ve yeterliliğine sahip olması sektörün ve işletmelerin gelişimi için kritik önemdedir.

Bu çerçevede Cadem Akademi farklı konu başlıkları altında hem işletmelerin hem de profesyonellerin ihtiyacı olan butik eğitimleri tasarlamaktadır.

Ali Serdar EMRE
Yönetim Kurulu Başkanı / CEO

Cadem Akademi’nin ilk hedefi; Ülkemiz firmalarının katma değer yaratma, ARGE, teknoloji geliştirme ve markalaşma süreçlerine yardımcı olacak tüm eğitim faaliyetlerini düzenlemektir.

Saffet ÇAKMAK
Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdür

Genç nüfusun değişen koşullara uyum sağlayarak ülkemizin küresel rekabette yerini alması için eğitim ve öğretim hayati önem taşımaktadır. Cadem Akademi olarak; dünya şartlarında aktif şekilde rol alan tüm şirket ve çalışanlara bilgi ve deneyim kazandırmak amacındayız.